0

Setny wpis – pora do świętowania

Szalony Pecet ma właśnie 100 postów

To już setny wpis na tym blogu. Czy to dużo? Czy to mało? Zależy jak na to patrzeć, bo zdarzały się okresy podczas których przez długie tygodnie nie było żadnego wpisu, a zdarzały się też dni, kiedy było ich kilka. Minął ponad rok czasu od założenia projektu. Co się zmieniło od tamtego czasu? Czy wszystko idzie po mojej myśli? Jakie mam plany na przyszłość?

Co się udało osiągnąć?

Ogólnie rzecz biorąc nie jest źle – udało się zgromadzić pewną grupę fanów, zarówno na Instagramie, Facebooku jak i Twitterze. Każdej z tych osób serdecznie dziękuję. Przez ponad rok istnienia bloga odwiedziło go prawie 3000 użytkowników, co przełożyło się na ponad 9000 odsłon. Patrząc globalnie są to małe liczby, jednak z drugiej strony to właśnie 3000 osób zdecydowało się odwiedzić moją stronę w Internecie. Dla mnie jednak to coś znaczy i doceniam to.

Udało się również zgromadzić całkiem interesującą porcję wiedzy. Nie wszystkie artykuły się udały, ale mimo to znalazły się wśród nich perełki, którymi można się pochwalić. Nie da się ukryć, że przez ten czas zyskałem sporo wprawy w tworzeniu artykułów, które (mam nadzieję) stają się coraz lepsze. Od pewnego czasu pomaga mi również lwichowski, chociaż nie da się ukryć, że potrzebuje sporej dawki motywacji 🙂

Czy wszystko poszło po mojej myśli? Oczywiście, że nie. Rzadko zdarza się, tak, żeby człowiek mógł wszystko przewidzieć. Niektórych sytuacji się stanowczo nie spodziewałem. Wydaje się jednak, że powoli udaje się wyjść na prostą i przed Szalonym Pecetem widnieje świetlana przyszłość. Szczególnie ostatnie parę miesięcy sporo zmieniło i strona powoli, bo powoli, ale zaczyna być rozpoznawana i coraz częściej odwiedzana.

Jakie plany na przyszłość?

Dalej zamierzam dzielić się z Wami swoimi przemyśleniami, przede wszystkim na tematy informatyczne, ale nie tylko. Chcę, żeby SzalonyPecet stał się miejscem, w którym zarówno początkujący jak i zaawansowani użytkownicy komputera znajdą swój internetowy kącik, a więc muszą się tutaj znaleźć zarówno porady dotyczące najprostszych spraw związanych z komputerami, jak i bardziej wyszukane opinie, kursy, recenzje i przemyślenia.

Planuję też trochę bardziej rozwinąć projekt, przede wszystkim przez współpracę z innymi osobami. Serdecznie zapraszam każdego, komu nie obcą są zagadnienia techniczne i chciałby się podzielić z innymi swoim doświadczeniem. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się bardziej rozwinąć nasz wspólny projekt – SzalonyPecet.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *