0

Technologiczne nowinki #1 – E-hulajnoga Xcape

Korzystasz z komunikacji miejskiej, która wiecznie się spóźnia? A może dojeżdżasz do pracy samochodem i stoisz w codziennych popołudniowych korkach? W jaki sposób rozwiązać te problemy i połączyć pożyteczne z przyjemnym? Przedstawiam E-hulajnogę Xcape.

Xcape to produkt, który jest w fazie rozwoju, a finansowanie na jego stworzenie prowadzone jest na jednej z platform crowdfundingowych. yqp4uJak zapewnia nas pomysłodawca hulajnogą możemy rozwiązać problem korków w nowoczesnych metropoliach, a dodatkowo złożyć ją w sekundę i zabrać ze sobą. Brzmi nieźle? Czytajcie dalej. Ze specyfikacji produktu wynika, że prędkość maksymalna z jaką możemy się poruszać to 24km/h natomiast zasięg na pełnym akumulatorze to 40km, waga produktu 18kg, a czas w jakim naładujemy Xcage do pełna 5h. Same osiągi nie sprawiają, że z zachwytu otwieram szeroko oczy i krzyczę wow, jeździk ten ma jednak bardzo ważną cechę, która w połączeniu z jego osiągami sprawia, że chętnie wszedłbym w jego posiadanie, ta cecha to… design. Tak, produkt wygląda niebanalnie, napewno zwraca na siebie uwagę. Sami spójrzcie. xcage2

Jeśli nadal nie czujcie się przekonani by wesprzeć projekt kwotą 799$ na wersję podstawową to… zaraz, zaraz, nie wspominałem jeszcze o cenie? No tak, Xcage w wersji podstawowej będzie kosztował 799$, co nie zmienia faktu, że dla fascynatów technologicznych nowinek, nie powinna być to bariera nie do pokonania.

Produkt sam w sobie wydaje się być ciekawą alternatywą dla poruszania się w miejskim molochu, producent dostarcza nam również wsparcie w postaci aplikacji, która zapewnia nam kontrolę nad naszym pojazdem. Poniżej załączam gifa, który przedstawia wszystkie najważniejsze funkcje Xcape APP.

xcage3

Na dzień dzisiejszy udało się zebrać 30 000$ z 80 000$ jakie producenci chcę przeznaczyć na realizacje projektu, gdybyście byli zainteresowani szczegółami odsyłam was do zbiórki utworzonej na Indiegogo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *